اخبار و رویداد

افزایش یافتن آمار استفاده از نرم افزار های موبایل در سال 2020

آمار استفاده از نرم افزار های موبایل در زمینه های مختلف افزایش چشمگیری داشته است. امروزه افراد بیشتر از پیش به دانلود نرم افزار های موبایلی می پردازند و زمان بیشتری را در آن ها سپری می کنند.

بر اساس آمار منتشر شده، تحول عظیمی در طی 5 سال اخیر در زمینه استفاده از نرم افزار های موبایلی به وجود آمده است. طوری که امروزه افراد بیش از 25 درصد از زمان بیداری خود را در نرم افزار های موبایلی سپری می کنند.

با رشد بازار نرم افزار های تلفن همراه و افزایش موارد استفاده، احتمالا سال 2020، بهترین سال در این عرصه خواهد بود.

تا به امروز بازار نرم افزار های موبایلی تا به این حد متنوع نبوده است. تا جایی که امروزه 100 نرم افزار برتر، شامل دسته بندی ها و شرکت های مختلف می شوند.

در واقع رقابت در بین نرم افزار های موبایلی برای کسب موفقیت نسبت به 5 سال پیش بسیار افزایش یافته است.

برنامه های جدید به سرعت در حال جذب کاربر هستند. امروزه برنامه های بیشتری در حال دستیابی به یک میلیون کاربر فعال ماهانه هستند و زمان کمتری را برای رسیدن به این تعداد کاربر نیاز دارند.

در سال 2019، کاربران تلفن همراه به صورت میانگین 93 نرم افزار در موبایل های خود داشتند و از 41 برنامه در ماه استفاده می کرد در حالی که این ارقام در سال 2015 به ترتیب 85 و 35 بودند.

در این قسمت از مقاله به نکات برجسته دیگری خواهیم پرداخت که روند نرم افزار های موبایلی را در ایالات متحده و سراسر جهان بررسی می کند.

 

آمار استفاده از نرم افزار های موبایل در سال 2020

 

آمار مدت زمان استفاده از نرم افزار های موبایل

آمار مدت زمان استفاده از نرم افزار های موبایل افزایش یافته؛ زیرا کاربران امروزه نرم افزار های بیشتری را دانلود می کنند و وقت بیشتری را برای استفاده از آن ها صرف می کنند.

در سال 2019 کاربران  به طور میانگین 3.1 ساعت را در نرم افزار های موبایل سپری کردند در حالی که این زمان در سال 2015، 2.1 ساعت بود.

 

نرم افزار های جدید هنوز هم می توانند مخاطب جذب کنند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، بازار نرم افزار های موبایل، نسبت به ورودی های جدید نسبتاً دوستانه رفتار می کنند.

هر ساله تعدادی از 100 نرم افزار برتر دانلود شده را نرم افزار های جدید تشکیل می دهند. نرم افزار هایی که سال پیش در این لیست قرار داشته اند، جای خود را به نرم افزار های جدید می دهند.

در سال 2019، 35 نرم افزار از 100 نرم افزار برتر، نرم افزار های جدید بودند که نسبت به 27 نرم افزار در سال 2016، افزایش یافته است.

شرکت ها باید به طور مداوم سرمایه گذاری و نوآوری کنند تا بازار نرم افزار های موبایل به همین صورت رقابتی باقی بماند.

آمار استفاده از نرم افزار های موبایل

 

در ایالات متحده اگر نرم افزار جدید پتانسیل مورد نیاز را داشته باشند، می تواند سریعا به موفقیت دستیابی پیدا کند و در بین 30 نرم افزار برتر در دسته بندی خود در طول 6 ماه اول فعالیت خود برسد.

 

بازار نرم افزار های موبایل، یک بازار متنوع است.

لیست 100 برنامه برتر از ترکیبی از انواع شرکت ها و نرم افزار ها در دسته های مختلف تشکیل شده است.

این تنوع به این دلیل است که امروزه کاربران به آسانی و از طریق راه های مختلفی می توانند نرم افزار های موبایلی را دانلود کرده و از آن ها استفاده کنند.

آمار استفاده از نرم افزار های موبایل

کاربران زمان کمتری را در نرم افزار های محبوب سپری می کنند.

امروزه کاربران زمان کمتری را برای نرم افزار های محبوب صرف می کنند، در حالی که زمان بیشتری را در نرم افزار های کمتر شناخته شده سپری می کنند. در واقع نرم افزار های ناشناخته در حال جذب کاربران و افزایش محبوبیت خود در بین افراد می باشند.

 

نتیجه گیری

امروزه آمار و ارقام استفاده از موبایل در بین مردم جهان افزایش یافته است؛ که این امر منجر به استفاده بیشتر از نرم افزار های موبایل نیز شده است. بازار نرم افزار های موبایل دچار تحول عظیمی شده و تنوع بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. در واقع زمینه برای موفقیت نرم افزار های جدیدی که از پتانسیل بالایی برخوردار هستند، فراهم است و به دلیل رقابت شدید در این زمینه، شرکت ها باید برای موفقیت خود سرمایه گذاری و نوآوری داشته باشند. همچنین با دیگر آمار و ارقام دنیای دیجیتال و سئو همراه باشید.

 

با دیگر مقالات آکادمی دیجیتال مارکتینگ نیترو همراه باشید:

7 مورد از آمار و ارقام سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو)

سایت های بررسی کلمات کلیدی و آنالیز کلمات کلیدی در گوگل

از طريق
آژانس دیجیتال مارکتینگ نیترو
منبع
search engine journal
برچسب ها
0 0 رای
امتیاز مطلب
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمامی نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
مشتاق نظرات شما هستیم. لطفا نظرات خود را بین کنیدx
()
x
بستن
بستن