شبکه های اجتماعی

9 عکس لایک خور برای اینستاگرام (تصاویر با لایک بالا)

نقل قول، چهره های انسانی، مناظر، غذا، عکس های تاریخی، محتوای کاربر، حیوانات، پشت صحنه، اخبار

کدام تصاویر با لایک بالا همراه هستند؟

امروزه اکثر افراد به دنبال روش های جذب فالوور و تصاویر با لایک بالا یا به اصطلاح عکس لایک خور برای اینستاگرام هستند، زیرا اینستاگرام به یک رسانه ی اجتماعی و منبع درامد بسیار محبوب در بین مردم سراسر جهان تبدیل شده است. اکثر افراد از این رسانه ی اجتماعی برای گذراندن اوقات فراغت، دستیابی به اخبار و رویداد ها، تعامل با دیگران و… استفاده می کنند. آنچه در مورد تمامی افراد در اینستاگرام یکسان است این است که همه ی آن ها به دنبال کسب لایک و کامنت بیشتر هستند. حتی بعضی از افراد برای افزایش فالوور های خود و در نتیجه افزایش لایک ها و کامنت ها هزینه های بسیار زیادی می کنند.

اینستاگرام کاربرد های مختلفی برای افراد دارد. برخی از افراد از آن برای فروش محصولات خود یا به نوعی دیجیتال مارکتینگ، برخی برای انجام تبلیغات و برخی از سلبریتی ها برای تعامل با طرفدارانشان استفاده می کنند.

آنچه در مورد تمامی این استفاده ها حائز اهمیت است، این است که مطالب و محتوای ارائه شده از محبوبیت در بین افراد برخوردار باشند.

برای این کار باید محتوایی را به اشتراک گذاشت که بیشترین محبوبیت را در بین افراد دارند و بیشترین لایک و کامنت را دریافت می کنند.

بنابراین ما در این مقاله قصد داریم تا محتواهایی را که بیشترین لایک و کامنت را دریافت می کنند را به شما معرفی کنیم. پس همراه ما باشید.

 

9 دسته بندی برای عکس لایک خور برای اینستاگرام

 

1. نقل قول های الهام بخش و انگیزشی

نقل قول ها را می توان به عنوان عکس لایک خور برای اینستاگرام انتخاب کرد. این تصاویر دارای ویژگی ای هستند که اکثر افراد را به سوی خود جذب می کنند. مطالب که از زبان افراد موفق نقل قول شده اند و یا جملات انگیزشی هستند، سبب افزایش روحیه بازدیدکنندگان می شوند و آن ها را متقاعد به تلاش برای دستیابی به رویاهایشان می کنند. نقل قول ها در فضاهایی که به کارآفرینی می پردازند می توانند  بسیار موثر باشند.

برای مثال می توان به  Foundr Magazine اشاره کرد:

نقل قول ها، عکس های لایک خور برای اینستاگرام

 

2. چهره های انسانی

چهره های انسانی ارتباط شخصی با نام تجاری شما ایجاد می کنند و به احساسات افراد پرداخته و آن ها را تحت تاثیر قرار می دهند.

در واقع باید به این موضوع اشاره کرد که تصاویری که دارای چهره هستند را می توان به عنوان عکس لایک خور برای اینستاگرام معرفی کرد؛ زیرا 38 درصد بیشتر از تصاویری که فاقد چهره هستند لایک می شوند. احتمالا این آمار به اندازه کافی برای شما قانع کننده باشد تا از این تاکتیک در تولید محتوا برای صفحه اینستاگرام خود استفاده کنید.

برای نمونه می توان به کوکاکولا اشاره کرد که در طول دهه های اخیر در تبلیغات خود از چهره های انسانی استفاده می کند:

چهره های انسانی از تصاویر با لایک بالا

 

3. مناظر

از تصاویر با لایک بالا می توان به مناظر اشاره کرد. یک عکس خوب از یک منظره زیبای طبیعی مطمئنا توجه افراد را در هنگام گردش در اینستاگرام به خود جلب می کند.

خبر خوب این است که حتی اگر مشاغل شما ارتباط چندانی با بیرون از منزل نداشته باشند، هنوز هم می توانید با استفاده از عکس یک منظره بر روی احساسات مخاطبان خود تاثیر بگذارید.

برای نمونه می توان به Modcloth اشاره کرد که استفاده بسیار مناسب و تاثیر گذاری از این تاکتیک کرده است:

مناظر از عکس های لایک خور برای اینستاگرام

 

4. غذا

تصاویری که از غذاهای خوش رنگ و لعاب گرفته شده باشند، تصاویری هستند که تمامی افراد را تحت تاثیر قرار می دهند. به طور عامیانه می توان گفت تصاویر غذاهایی که دهنمان را آب بیاندازند عکس لایک خور برای اینستاگرام هستند و همه ی ما را تحت تاثیر قرار می دهند.

صفحات بسیار زیادی در اینستاگرام وجود دارد که به غذا اختصاص داده شده اند. برای نمونه می توان به Beautiful Cuisines اشاره کرد که بیش از 1 میلیون فالوور دارد:

غذا از تصاویر با لایک بالا در اینستاگرام

 

5. عکس های تاریخی

عکس های تاریخی عکس های لایک خور برای اینستاگرام هستند زیرا باعث ایجاد یک حس نوستالژی در ما می شوند و به ما کمک می کنند تا در مورد نسل های گذشته تأمل کنیم و احساساتی را برانگیخته کنیم که در اعماق ناخودآگاه ما دفن شده اند.

برای مثال می توان به Mike Tyson اشاره کرد که از این تاکتیک در صفحه اینستاگرام خود استفاده می کند:

تصاویر تاریخی، عکس های لایک خور برای اینستاگرام

 

6. محتوای ایجاد شده توسط کاربر

صفحه  GoPro بهترین استفاده را از این تاکتیک به عمل می آورد. کاربران GoPro در اصل بازاریابی را با عکس ها و فیلم های شگفت انگیز گرفته شده در شرایط مختلف در سراسر جهان برای آن ها انجام می دهند.

 

7. حیوانات

آیا تا به حال به این موضوع توجه کرده اید که تصاویر و یا ویدیوهایی که از گربه ها منتشر می شوند، تعداد لایک بسیار بالایی دارند؟

حیوانات واقعا از جمله عکس های لایک خور برای اینستاگرام هستند. اکثر افراد در سراسر جهان به حیوانات علاقه دارند و انتشار تصاویر از آن ها می تواند بر روی احساسات آن ها تاثیر بگذارد.

برای نمونه می توان به National Geographic اشاره کرد که یکی از موفق ترین و پرمخاطب ترین صفحات اینستاگرام است و در صفحه خود به انتشار تصاویر و ویدیو های با کیفیت از حیوانات می پردازد.

 

8. تصاویر پشت صحنه

مردم تمایل به تعامل با اسنان ها دارند نه برند ها. به همین دلیل انتشار تصاویر و ویدیو از کارکنان یک شرکت یا کارخانه می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطبان داشته باشد.

برای نمونه می توان به  Gap اشاره کرد که به معرفی طراحان لباس خود با استفاده از تصاویر در صفحه خود می پردازد.

 

9. اخبار و اتفاقات داغ روز

شاید انتشار اخبار و اتفاقات داغ روز ماندگاری طولانی مدت نداشته باشد اما سبب تعامل بسیار عالی با مخاطبان می شود.

برای نمونه می توان به باشگاه خبرنگاران جوان اشاره کرد که به اخبار و اتفاقات داغ روز می پردازد.

 

خلاصه

در این مقاله سعی کردیم تا به بررسی تصاویر با لایک بالا و محتواهای محبوب در اینستاگرام پرداخته و عکس های لایک خور برای اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. امروزه همه ی افراد به دنبال جذب مخاطب بیشتر و در نتیجه کسب لایک بیشتر در اینستاگرام می باشند. برای موفقیت در این زمینه می بایست از علاقه اکثر مردم در این عرصه آگاه شویم. با مطالعه این مقاله می توانید دیدگاه تازه ای نسبت به تولید محتوا برای صفحه اینستاگرام خود پیدا کرده و موفقیت های بیشتری را در این رسانه ی اجتماعی محبوب به دست آورید.

از طريق
آژانس دیجیتال مارکتینگ نیترو
برچسب ها
3 1 رای
امتیاز مطلب
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمامی نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
مشتاق نظرات شما هستیم. لطفا نظرات خود را بین کنیدx
()
x
بستن
بستن